• data
 • KATALOG KWIATÓW
  Jest to nasza oferta na bukiety okolicznościowe, kompozycje kwiatowe, wiązanki i wieńce, kosze kwiatowe, kwiaty cięte, rośliny doniczkowe...
 • SZAFA Z PREZENTAMI
  Ogromny wybór artykułów dekoracyjnych i upominków
  na każdą okazję. Globusy
  i globobary! Meble antyczne, meble stylowe i stylizowane...
  Tutaj napewno warto zajrzeć !
--------------------------

Dekoracje ślubne
w kościele i na sali weselnej to integralna część aranżacji kwiatowej, która w tak wyjątkowym dla Państwa dniu, stworzy romantyczną atmosferę miłości. Dlatego ważne jest aby zadbać o każdy szczegół - aby ten dzień był dla Was najpiękniejszy, jedyny i niepowtarzalny. Odpowiednio dobrana i wykonana piękna oprawa kwiatowa rozjaśni Wam drogę do ołtarza, pozwoli oddać się szalonej, beztroskiej zabawie na weselu i nie będziecie musieli sie martwić o wystrój kościoła oraz sali weselnej.

Nasz oferta obejmuje wykonanie ślubnych aranżacji kwiatowych sal weselnych i kościołów. Ale również, na życzenie wykonujemy stroiki i dekoracje do domów.

Wygląd dekoracji ślubnych zależy od Państwa. Staramy się zawsze słuchać i realizować przede wszystkim Państwa wizje. Jednkaże, z racji swojego doświadczenia, zawsze służymy Państwu profesjonalnym doradztwem oraz posiadamy gotowe kompozycje do zaproponowania, które mogą posłużyć za bazę, i które możemy wspólnie z Państwem modyfikować tak, aby osiągnąć wymarzony przez Was efekt. Dzięki tak zorganizowanej współpracy tworzymy dokładnie takie dekoracje weselne, o jakich wspólnie myślicie.


[ STROJENIE SAL WESELNYCH I KOŚCIOŁÓW ] | [ STROJENIE POJADÓW ŚLUBNYCH ]